13. leden 2020 | napsal Šimon Srp

Chcete dělat obchod na nejvyšší úrovni? Začněte se vzdělávat v našem Inkubátoru…

Jestli jsem na něco, co jsme v Simon says vytvořili, fakt pyšnej, je to náš inkubátor. Předává praktický dovednosti, na nic si nehraje, nic nestojí a pozvánku může dostat kdokoliv, kdo projeví zájem o jakékoliv z témat.

Workshopy v rámci Inkubátoru pro obchodní talenty vedou lidé, kteří mají praktické zkušenosti s obchodem a s disciplínami, které s prací obchodníka úzce souvisí. 

Pracujeme na základě reálných případů z naší praxe, účastníci dostanou předem case study, se kterou budeme v inkubátoru aktivně pracovat, trénovat situace, vysvětlovat si kontext. Díky tomu rozvíjíte především praktické obchodnické dovednosti.

Co o našich inkubátorech říkají obchodníci? 

Martin Havel: Celkově se mi vystoupení p. Srpa hodně líbilo. Výklad byl zajímavý a přednes velmi živý tak, že ani nevadilo, že nebyla přestávka. Udržet pozornost lidí dvě hodiny je obdivuhodné. Obsah přednášky byl ze života, tak vůbec nevadilo, že p. Srp občas odbíhal do příběhů z praxe a někdy se obtížněji vracel. Toto je podstatně podnětnější než připravená prezentace. Nejsem obchodník, byť to „tak trochu dělám“, tak pro mne v tom bylo mnoho nového a myslím, že jsem si z toho i řadu věcí zapamatoval a začnu je uvádět do života.

Michaela Němcová: Seminář se mi líbil, ani ne tak kvůli obdržené tatrance, ale protože cílil přesně na to, co potřebuji a měl spád.

Jaká témata chystáme pro první kvartál roku 2020?

Budeme se věnovat obchodnímu plánování, komunikačním dovednostem, schopnosti efektivně vyjednávat, ale také účetním a právním aspektům obchodnické práce.

Jak se přihlásit?

Stačí si říci o pozvánku naší Talent Manažerce Áje Pudilové. Napište buď e-mail na pudilova@simon-says.cz nebo SMS na 728 339 778.